Stačí napsat do vzkazů a já se ,po bližší domluvě, pokusím zveřejnit váš obsah...

Za váš obsah můžu považovat i ikonky a odkazy !
Pište zde vaše dotazy, stížnosti a vše okolo toho...
Budu se snažit odpovídat...

Výsledky LM

Já osobně jsem tento duel nesledoval, ale pro sezonu 08/09 Ligy Mistrů dopadlo finále lépe pro Španělský tým, vedený Pepem Guardiolem, když porazilo skórem 2:0 Červené ďábly z Manchesteru..

góly dávali tito střelci. v 10. minutě - Samuel Eto'o
a v 70 minutě - Lionel Messi

Finále tak vyhrála podruhé ve své historii FC BARCELONA.

Druhý zápas mezi Chelse a Barcelonou dopadl lépe pro Barcelonu, která v závěru utkání zvrátila nepříznivý výsledek 0:1 po střele Iniesty na 1:1 a tudíž postupuje do finále !!!!!!!
Góly dával: Barcelona - Iniesta
Chelsea - Essien

A druhý zápas mezi Arsenalem a Manchesterem utd. dopadl po chybách obrany
Arsenalu v konečném výsledku 1:3První gól dal již v 8. minutě Park-Či song, hned nato skóroval z volného přímého kopu Ronaldo a poslední gól Manchesteru dal po skvělé akci opět Cristiano Ronaldo..Jediný gól Arsenalu dal z pokutového kopu Robin Van Persí v 76. minutě poté co poslal Fletcher k zemi rozběhnutého Fabregase, za což dostal červenou kartu, a proto si nebude moci zahrát finálový duel.

Zajímavost:
!! Po prohře svého týmu "Arsenalu" se oběsil Keňský fanoušek !!
Devětadvacetiletý Suleiman Alphonso Omondi sledoval zápas v baru s přáteli v Embakasi, předměstí Nairobi.
Po skončení duelu se zhroutil v slzách a odešel domů. Tam se v dresu Arsenalu oběsil na balkoně, kde ho ve středu našla uklízečka.

První zápas semi-finále Ligy Mistrů mezi Barcelonou a Chelseí na stadionu Nou Camp v Barceloně dopadl nerozhodně 0 : 0
První zápas semi-finále Ligy Mistrů mezi Arsenalem a Manchesterem Utd. dopadl lépe pro domácí Manchester, který vyhrál 1 : 0

Ve čtvrt-finále se vlastně žádné větší překvapení nekonalo a do semi-finále postoupili jasní favorité. Tedy až na Liverpool který se utkal s Londýnskou Chelsea, která ho v prvním ze dvou utkání porazila vysoko 3:1 a ve druhém to byla opravdová přestřelka 4:4