pro další vtipy klikejte zde
reklama:

Vaše ikonky:Image hosted by PictureUp.Cz

comeback

Create your own banner at mybannermaker.com!

Hells-mu-all-Web pro všechno
Zde Můžete zveřejnit váš obsah...
Stačí napsat do vzkazů a já se ,po bližší domluvě, pokusím zveřejnit váš obsah...

Za váš obsah můžu považovat i ikonky a odkazy !
Pište zde vaše dotazy, stížnosti a vše okolo toho...
Budu se snažit odpovídat...

pro další vtipy klikejte zde

 
 

Zlatá rybka

Jde takhle borec a uvidí zlatou rybku na souši. Zlatá rybka na něj volá: "Prosím tě zachraň mě, splním ti jedno přání." "Fuj" "Prosím já tady umřu." "Nebudu ztrácet čas" "Prosím, prosím, pomoz mi splním ti přání" Borec se naštve a tak rybku kopne do vody, rybka tak, tak doletí do vody, chvilku je pod hladinou a pak se ptá co má za přání. Borec říká: "Třeba chcípni...."


Pán chytí zlatou rybku a řekne:a teď si tě udělám k omáčce a chlemu s majoránkou.A rybka říká:ne nejes mě jestli mě pustíš splním ti 3 přání.A pán řekne:tak dobře první moje přání je:aby se zrušila politika.A rybka řekne:říkal jsi na omáčce,chlebem a majoránkou?


dědeček chytí zlatou rybku a rybka říká:jestli mě pustíš tak já ti splním 3 přání.dědeček si ji stejnak vezme na obet a dědeček říká:smůla rybko já jsem kouzelný dědeček!


Cikán žid a skinhed chití zlatou rybku a ta povídá:Každému splním jedno přání.Žid povídá:Ať chcípne ten hnusnej cikán.Dobře teď cikán.Ať chcípne ten hnusnej žid.Dobře a teď skinhed.Já už snad jenom kafíčko.


To takhle milionář si jde jednou z nudy zarybařit a najednou chytí zlatou rybku rybka na nej kouká on na ní kouká a zase se rybka koukne na něj.Milionář se zamyslí a povídá,,tak co bys chtěla"??


Rybář chytí zlatou rybku,a ta mu řekne že mu splní 3 přání když ji pustí,ale jeho tchýně bude mít vždy to jeho přání splněno 2krát.Tak rybář ji tedy pustí a rybka mu řekne jaké je jeho 1 přání.Rybář řekne že chce milion korun.Má milion korun ale jeho tchýně má 2 miliony korun.Tak rybář řekne že chce dům s bazéném.Ale tchýně má 2 domy a 2 bazény.Rybář chvíli přemýšli a pak se rozhodne.Tak mě zmlať abych byl polomrtvej.


Rodinka si vyjede na ryby a táta chytne zlatou rybku. "Když mě pustíte, splním vám 3 přání", řekne rybka.
"Já chci ježka!", řekne Pepíček.
"Do piči s ježkem!", řekne tatínek.
"S ježkem z piči ven!!!", vykřikne maminka


Je Rus Čech Němec a Cikán a ty chytěj zlatou rybku a ta jim povída:když mě pustíte tak ,když budete padat z mrakodrapu a při letu si budete něco přát tak se vám to splní.No tak letí Rus skáče a přeje si aby spadl do peřin no spadne a de vysmátej dál a peřiny zmizej de Němec skáče letí a přeje si aby spad do postele,postel zmizý a de dál.Jde Čech apřeje si ať spadne do vody,spadne do vody vysmátej a de dál voda zmizý.Jde Cikán zakopne ařekne do hazlu ŽBLUŇK.


Rybář si tak loví v moři a najednou uloví zlatýho žraloka.Ten mu povídá:"Když mě pustíš tak ti splním jedno přání." Rybář se krátce zamyslí a pak poví:"Chtěl bych ho mít až na zem." A žralok mu ukousne nohy.


Je jeden trosečník na ostrově a chytí zlatou rybku,
a rybka říká:Když mě pustíš splním ti 2 přání tak
trosečník říká : No já bych se přál, aby celý tohle moře bylo pivem tek se to stane pivem a tvé druhé prání? A ještě 3 lahváče na ráno!!!


Leží znuděnej chlap na pláži, vykoukne zlatá rybka a říká mu: "Jestli chceš, splním ti tři přání." Chlápek mávne rukou: "neser!". A rybka za tři dny praskne.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one